Укр
Укр Eng Рус

Вебінар: Пришвидшіть аналіз частинок за допомогою лазерної спектроскопії

Дізнайтеся більше про аналіз твердих домішок у фармацевтичних зразках від експертів Leica Microsystems. Вебінар доступний за запитом.

Аналіз твердих домішок у фармацевтичних зразках може стати складним викликом для дослідників. Що, якщо ми скажемо, що можна відразу визначати тип домішок (метал, скло або вуглець) і отримувати інформацію про матеріал безпосередньо з оптичного мікроскопа?

Хочете дізнатися про це більше? Пропонуємо прослухати вебінар від експертів нашого партнера – компанії Leica Microsystems (доступ за запитом, після реєстрації). Під час вебінару доктор Костянтин Карташов розповість, як інтелектуальна комбінація оптичної мікроскопії та лазерної емісійної спектроскопії може значно прискорити процес причинно-наслідкового аналізу.

Ви також дізнаєтеся, як здійснення візуального (колір і форма) і хімічного (склад) аналізу за один робочий етап з використанням оптичного мікроскопа допоможе вам простіше і швидше визначати джерело частинок-забруднювачів. Під час вебінару спікери продемонструють, як працює цей процес на типових фармацевтичних зразках.

У фокусі вебінару:

  • Як швидко і ефективно визначати форму, розмір, колір і склад твердих частинок за один робочий етап
  • Переваги одночасного візуального та хімічного аналізу частинок в порівнянні з традиційними методами причинно-наслідкового аналізу із застосуванням SEM / EDS
  • Інноваційна технологія LIBS і значення спектральних відбитків для високошвидкісного аналізу частинок

Щоб прослухати вебінар, будь ласка, заповніть реєстраційну форму.

Будьте в курсі новин

    A