Укр
Укр Eng Рус

Участь компанії АЛТ Україна ЛТД в Третій всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю м. Дніпро

9-11 жовтня 2019 пройшла третя Всеукраїнська науково – практична конференція з міжнародною участю, в якій взяли участь провідні фахівці сфери анатомії, гістології, ембріології і топографічної анатомії.

В ході конференції всі учасники могли взяти участь в пленарних засіданнях і майстер-класах, які стосуються різних напрямків морфології.

Компанія АЛТ Україна ЛТД взяла участь в конференції, фахівець компанії представив доповідь «Інтелектуальна гістологічна лабораторія від Leica Biosystems», де були показані рішення як з кожного з рутинних етапів гістологічного процесу зробити виробничий цикл з єдиним інтелектуальним керуючим центром.

Представлене рішення від Leica Biosystems – CEREBRO, створено для спрощення відстеження та управління робочим процесом, а також для забезпечення більш високого рівня контролю якості і безпеки, яка, в свою чергу, досягається за рахунок постійного підтвердження зв’язку між пацієнтом і досліджуваним елементом і відстеження зразка на кожному з етапів.

Крім секційних засідань співробітники компанії прийняли участь у виставці обладнання для гістологічних лабораторій, де так само представили рішення для мікроскопії, з урахуванням потреб різних типів лабораторій.

Будьте в курсі новин

    A