Укр
Укр Eng Рус

Серія семінарів про хроматографічні інновації від Thermo Fisher Scientific: старт 3 березня

Протягом 8 місяців буде розкрито 4 теми, присвячені останнім інноваціям та дослідженням в галузі хроматографії

З 3 березня по 31 жовтня 2021 року відбудеться серія семінарів від партнера “АЛТ Україна” – компанії Thermo Fisher Scientific. Протягом 8 місяців експерти в галузі хроматографії з усього світу ділитимуться досвідом та інформацією про останні інноваційні рішення, дослідження і програмне забезпечення, які допоможуть вам вирішити найскладніші аналітичні завдання.

Серія включає 4 теми: GC & GC-MS, PHARMA, IC/SP, HPLC. В межах проекту заплановано стратегічні сесії, вебінари, розповсюдження навчальних матеріалів з акцентом на інновації, останні новини, дослідження та методичні рекомендації для учасників. 

Перший семінар із серії стартує 3 березня 2021 року, о 7:00 за київським часом. Захід присвячений інноваційним рішенням для газової хроматографії-мас-спекрометрії, які допоможуть поліпшити результати досліджень. Під час семінару ви дізнаєтесь про нові можливості для підвищення ефективності своєї лабораторії, а також зможете обмінятися думками та ідеями з експертами з усього світу.

В рамках заходу заплановано також низку інтерактивних воркшопів і міні-ігор, участь в яких дає шанс виграти цінні призи від організаторів.

Реєстрація на перший семінар із серії вже відкрита.

Будьте в курсі новин

    A