Укр
Рус Укр Eng

12-13 вересня у м. Харків пройшла Науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання клінічної та виробничої трансфузіології»

Мета конференції:

Висвітлення питань реформування служби крові України, забезпечення реалізації державної політики з надання трансфузіологічної допомоги пацієнтам в установах та закладах охорони здоров’я, забезпечення якісними та безпечними компонентами і препаратами донорської крові, реалізація правовідносин у сфері донорства крові та її компонентів з огляду на сучасні вимоги.

У зазначеному заході взяли участь представники Міністерства охорони здоров’я України, представники органів місцевого самоврядування та їх структурні підрозділи, іноземні представники медичної спільноти зі Швейцарії, Італії, Німеччини та Білорусі, професорсько-викладацький колектив медичних і юридичних закладів вищої освіти України, головний військовий клінічний шпиталь МО України, Військово-медичний клінічний центр північного регіону, керівники закладів служби крові України, представники закладів охорони здоров’я України, громадські організації та об’єднання, партнери служби крові України.

На конференції партнером «АЛТ Україна» компанією Haemonetics S.A. була представлена доповідь «АСР 215 – автоматизація процесів обробки еритроцитів».

Будьте в курсі новин

    A