Укр
Укр Eng Рус

Флагман Olympus - ендоскопічна відеосистема EVIS X1 доступна для замовлення в Україні

Ми оголошуємо старт продажів найдосконалішої ендоскопічної відеосистеми для діагностики ракових захворювань органів шлунково-кишкового тракту від світового бренду медичного обладнання – компанії Olympus.

Ендоскопічна відеосистема Olympus EVIS X1, світова прем’єра якої відбулася 23 квітня 2020 року, пройшла реєстрацію в Україні і вже доступна для замовлення. Як офіційний партнер бренду, “АЛТ Україна ЛТД” пропонує вам стати одними з перших, хто зможе оцінити можливості новинки для ранньої діагностики ракових захворювань шлунково-кишкового тракту.

У EVIS X1 виробник реалізував свої останні розробки, що дають змогу діагностувати передракові стани, а також колоректальний рак з неймовірною точністю.

Крім знаменитої оптики Olympus, в новинці також впроваджено низку інших новітніх технологій. Про них розповімо далі.

Повнофокусне зображення (EDOF)

Технологія забезпечує бездоганне фокусування зображення, що значно підвищує точність діагностики. Стабільність картинки забезпечується завдяки об’єднанню двох зображень з різними фокусними відстанями. Стабільне зображення і можливість його плавного збільшення відкриває нові можливості в оцінці стану слизової оболонки.

Режим подвійного фокуса

Режим змінює фокусне положення лінзи на дистальному кінці ендоскопа і активується натисканням однієї кнопки на панелі управління. Ця функція дає можливість фахівцеві максимально детально розглянути досліджувану зону на відстані до 2 міліметрів.

Дихроматична візуалізація в червоному кольорі (RDI)

Технологія, що дає змогу з максимальною точністю визначати джерело внутрішніх кровотеч. RDI покращує видимість кровоносних судин, розташованих глибоко в тканинах. Цей оптичний режим випромінює світлові хвилі лише трьох кольорів – зеленого, жовтого і червоного. Це дозволяє точніше встановити джерело кровотечі, прискорити гемостаз і підвищити ефективність ендоскопічної маніпуляції в цілому.

Корекція кольору (TXI)

Для посилення текстури зображень, виробник впровадив технологію TXI. Тепер ідентифікувати потенційні й існуючі пошкодження – запалення, пласкі аденоми – значно простіше. Режим дає реалістичну, чітку і яскраву картинку.

Дізнатися більше про EVIS X1 >>

Сайт виробника

Будьте в курсі новин

    A