Укр
Укр Eng Рус

АЛТ Україна та ДУ "Інститут патології крові та трансфузійної медицини НАМН України" запускають спільний освітній проект для трансфузіологів

Проект включає серію безкоштовних вебінарів, присвячених актуальним проблемам патології крові та сучасним технологіям для трансфузійної медицини.

Компанія “АЛТ Україна” – один із провідних постачальників сучасного обладнання для лабораторій, медичних установ та центрів Служби крові у колаборації з Державною установою “Інститут патології крові та трансфузійної медицини Національної академії медичних наук України” запускають спільний освітній проект для фахівців у галузі трансфузіології – гематологів та трансфузіологів.

Мета проекту – поглибити знання фахівців про сучасні технології та інструментальні рішення в галузі трансфузійної медицини, забезпечити обмін реальним клінічним досвідом із закордонними експертами з питань патології крові та трансфузіології.

Проект включає серію з 4 онлайн-лекцій, у фокусі уваги яких актуальні для трансфузійної медицини теми: кріоконсервування еритроцитів та створення кріобанку компонентів крові, питання патогенінактивації компонентів крові, а також фенотипування під час підбору пари донор-реципієнт.

Програма проекту

9.11.2021. 14:00-15:30

Тема: Основи кріоконсервування еритроцитів. Організація кріобанку

Спікер: Василь Новак, заслужений діяч наук та техніки України, член-кореспондент НАМН України, академік АНВО, доктор медичних наук, професор, головний спеціаліст МОЗ України та НАМН України з гематології та трансфузіології, член Європейської та Американської асоціації гематологів, співкоординатор Європейської школи трансфузійної медицини, член Координаційної ради СНД з трансфузійної медицини.

18.11.2021. 14:00-15:30

Тема: Патогенінактивація тромбоцитів та плазми для підвищення безпеки та благополуччя пацієнтів.

Спікер: доктор Маркус Пікар-Моро, директор з наукових питань у регіоні EMEA у Cerus.

26.11.2021. 14:00-15:30

Тема: Фенотипування у галузі пересадки гемопоетичних стовбурових клітин. Реальний клінічний досвід.

Спікер: Ірина Кробинець, експерт компанії DiaPro

8.12.2021. 14:00-15:30

Тема: Оцінка системи гемостазу в клінічній практиці. Моніторинг якості лікування антикоагулянтної та дезагрегантної терапії із застосуванням глобальних тестів. 

Спікер: Ігор Скирда, к.м.н, лікар вищої категорії, імунолог, трансфузіолог Харківського центру гемокорекції.

Участь у вебінарах безкоштовна за умови реєстрації. За прослуховування вебінарів учасникам нараховуються бали за програмою безперервного професійного розвитку.

Будьте в курсі новин

    A