Укр
Укр Eng Рус

BeerCraft Software: Унікальне кастомізоване програмне забезпечення для найкращого контролю якості пива

У сучасному світі пивоваріння якість продукції відіграє ключову роль. Виробники пива прагнуть забезпечити стабільний та високоякісний продукт, що відповідає вимогам споживачів. Для досягнення цієї мети необхідно використовувати передові технології та інструменти для контролю якості. Одним з таких інструментів є нове програмне забезпечення BeerCraft Software, яке пропонує інноваційні рішення для лабораторій пивоварень у поєднанні зі спектрофотометрами Thermo Scientific™ GENESYS™ UV-Vis.

Основні функції та переваги BeerCraft Software

Основні функції та переваги BeerCraft Software

  1. Інтеграція з обладнанням лабораторії. BeerCraft Software легко інтегрується зі спектрофотометрами GENESYS UV-Vis, що забезпечує автоматичний збір та аналіз даних, зменшуючи людський фактор та помилки. Програмне забезпечення пропонує 20 попередньо запрограмованих методів аналізу пива, що базуються на стандартах Американського товариства хіміків пивоваріння (ASBC).
  2. Аналітика та звітність. BeerCraft Software пропонує потужні інструменти для аналізу даних. Користувачі можуть створювати детальні звіти, графіки та діаграми, що допомагають виявити тренди та приймати обґрунтовані рішення для поліпшення процесу виробництва.
  3. Відстеження партій та простежуваність. Програмне забезпечення дозволяє відстежувати кожну партію пива від сировини до готового продукту. Це важливо для забезпечення простежуваності та дотримання стандартів якості та безпеки харчових продуктів.
  4. Покращення продуктивності. Завдяки автоматизації та оптимізації процесів, BeerCraft Software допомагає пивоварам збільшити продуктивність та зменшити витрати. 

Інтеграція зі спектрофотометрами GENESYS UV-Vis

BeerCraft Software розроблене спеціально для роботи з спектрофотометрами GENESYS UV-Vis. Ці прилади забезпечують швидкий та надійний аналіз, що робить їх ідеальним вибором для лабораторій якості. Програмне забезпечення дозволяє легко вибирати методи аналізу за допомогою великого, високоякісного сенсорного екрана, що значно спрощує процес тестування навіть для початківців.

Розширені можливості аналізу

BeerCraft Software пропонує широкий спектр методів аналізу, включаючи:

 • Визначення кольору пива за допомогою методу спектрофотометрії, що дозволяє точно виміряти колір у стандартних одиницях (SRM або EBC).
 • Аналіз гіркоти пива через вимірювання міжнародних одиниць гіркоти (IBU), що є важливим показником якості.
 • Вимірювання вмісту білків та вуглеводів, що впливають на смакові характеристики та стабільність пива.
 • Аналіз інших важливих параметрів, таких як загальний вміст сірки, розчинений кисень, флокуляція дріжджів та багато іншого.

Як BeerCraft Software допомагає пивоварам?

 1. Використання BeerCraft Software в лабораторії пивоварні надає низку переваг, які сприяють підвищенню якості продукції та оптимізації виробничих процесів. Завдяки інтеграції з спектрофотометрами GENESYS UV-Vis. Програмне забезпечення дозволяє пивоварам зменшити ризики виробництва та зекономити кошти на витратних матеріалах для аналізу в  QA/QC лабораторіях.
 2. BeerCraft Software також сприяє підвищенню конкурентоспроможності пивоварень. Завдяки точному контролю якості та можливості швидко реагувати на зміни, пивовари можуть запропонувати споживачам стабільний та високоякісний продукт, що відповідає їхнім очікуванням.

Висновок

У сучасному пивоварінні технології відіграють вирішальну роль у забезпеченні якості продукції. BeerCraft Software у поєднанні зі спектрофотометрами GENESYS UV-Vis є інноваційним рішенням для лабораторій пивоварень, що допомагає пивоварам контролювати всі етапи виробництва, відстежувати якість продукції та покращувати ефективність процесів. 

Для більш детальної інформації ознайомтеся з нашою брошурою.

Брошура

Зв’яжіться з нами для отримання спеціальної пропозиції andrii.melnyk@alt.ua

Андрій Мельник

Спеціаліст департаменту аналітичного обладнання

Спеціалізація: інноваційні рішення у спектроскопії

Будьте в курсі новин

  A