Укр
Укр Eng Рус

Аналізатори повітря Horiba: характеристики та застосування

Кришталево чисте повітря в умовах розвиненої сучасності, на жаль, стає рідкістю. Чим більше технологій створюється для обслуговування людських потреб, тим більша ймовірність забруднення: вихлопні гази на автомагістралях, хімічні випаровування в результаті діяльності деяких галузевих підприємств, постійні викиди в атмосферу. Світ стрімко розвивається, але часом прогрес має побічну сторону у вигляді сфери екології, що постійно страждає.

Радує той факт, що все більше компаній звертає увагу на питання чистоти навколишнього середовища. Одні створюють спеціальне обладнання, що допомагає відстежувати, контролювати та фіксувати будь-які зміни в повітрі. Інші активно використовують прилади у своїй діяльності та дослідженнях.

Навіщо потрібні аналізатори повітря?

Аналізатори забруднення повітря стануть в пригоді як для житлових приміщень, так і для виробничих об’єктів, де в роботі використовуються різноманітні речовини. У другому випадку наявність аналізаторів якості повітря навіть актуальніша, адже з їхньою допомогою можна не тільки виміряти чистоту та склад повітря, але й своєчасно сповістити персонал про перевищення допустимої норми та можливі ризики.

Прилади активно використовуються в автомобільній промисловості, сільському господарстві, в харчовій промисловості, в медичній сфері та в різних дослідницьких лабораторіях. Скрізь, де є необхідність вимірювати склад повітря та постійно відстежувати його якісні характеристики, аналізатори повітря будуть мати попит.

Якщо підсумувати, то основні важливі цілі обладнання:

 • моніторинг повітря на вміст забруднювальних речовин
 • контроль за безпекою повітря для людей

В одному місці всі необхідні варіанти

 Як ви думаєте, що об’єднує нижче перелічені запити?

 • аналізатор якості повітря
 • аналізатор забруднення повітря
 • аналізатор чистоти повітря
 • аналізатор складу повітря

Обладнання, що відповідає кожному з перерахованих пунктів, вже багато років створюється компанією Horiba. Організація використовує сучасні технології у власних розробках і постійно перевіряє прилади на придатність в польових умовах. Якісний та відповідальний підхід до всіх деталей допомагає компанії випускати надійне та високоточне обладнання, яке користується довірою та повагою у всьому світі.

Аналізатори повітря від Horiba – дієві прилади, що допомагають визначити рівень забруднення повітря, а також розпізнати наявність в ньому домішок та їхню концентрацію.

Компанія по праву вважається лідером у сфері аналізу та моніторингу стану повітря. Її технології активно використовуються в промислових і природоохоронних лабораторіях різних країн. Системи Horiba знаходять широке застосування в автомобільному секторі, в медичній діагностиці «in vitro», в наукових розробках і дослідженнях.

Різні сфери об’єднує одне: бажання компанії ефективно піклуватися про навколишнє середовище.

Види аналізаторів

Для кожного аналізатора характерний свій принцип роботи. Прилад може вимірювати один або кілька компонентів у повітрі. Аналізатор визначення СО, аналізатор вмісту озону, аналізатор кількості SO2 та багато інших рішень представлені в каталогах компанії Horiba. Підібравши обладнання під потрібну ціль, ви досягнете бажаних результатів.

Враховуючи ваші потреби та бажання, серед розмаїття моделей аналізаторів можна знайти прилад, що актуальний та необхідний для вас.

Наприклад, аналізатор повітря СО2 допоможе визначити кількість вмісту вуглекислого газу в повітрі, а коли рівень досягне критичної точки попередить оточення сигналом. Для моніторингу озону відмінно підійде газоаналізатор АРОА-370, а за допомогою APHA-370 ви отримаєте ефективне відстеження концентрацій вуглеводнів та метану.

Газоаналізатор APOA-370

Газоаналізатор APOA-370

Вся серія АР-370 від Horiba відмінно підійде для моніторингу навколишнього середовища та контролю за чистотою повітря.

Пробовідбірники та їхні функції

Аналізатори забруднення повітря створені для кількісного визначення забруднювальних показників. Але ще одним важливим фактором при перевірці складу повітря, є визначення та аналіз розмірів твердих частинок в ньому. Саме автоматичні пробовідбірники допоможуть оцінити концентрацію твердих частинок в повітряних потоках і дізнатися їхній розмір.

Принцип дії пробовідбірників:

 • збір проб повітря
 • відсіювання частинок, що не відповідають цільовими параметрами
 • аналіз частинок, що залишилися, за допомогою знімного фільтрувального елементу

Системи Horiba створені для вивчення екологічного контролю навколишнього середовища. Вони допомагають підприємствам по всьому світу тримати руку на пульсі, постійно аналізуючи та досліджуючи рівні забруднення повітря в приміщеннях та на виробництві.

Завдяки аналізаторам компанії підтримувати екологічність процесів стає легко та надійно. Звертайтеся до нас, і ми підберемо якісну систему під ваші потреби.

Будьте в курсі новин

  A