Компанія Seegene

Компанія Seegene на сьогодні є провідним світовим розробником мультиплексних технологій для клінічної молекулярної діагностики. У планах розвитку компанії передбачається випуск цілого ряду інноваційних мультиплексних діагностичних систем для ПЛР. Основними технологіями, які дозволяють компанії Seegene зайняти провідне місце серед виробників аналогічної продукції є наступні революційні розробки.

DPO™. Технологія особливої складової конструкції праймерів (компонента ПЛР), яка відповідає за високу специфічність всього методу. Завдяки даній технології етап відпалу праймерів на матрицю ДНК відбувається у два етапи. Це значно знижує неспецифічне зв'язування праймерів в непотрібних ділянках матриці ДНК, дозволяє запобігти утворенню шпильок і димерів власне праймерів, а також ефективно вирішити проблему комплементації праймерів з ділянками, які містять множинні повтори.

TOCE™. Технологія особливої, складової, відмінної від технології TaqMan конструкції флуоресцентних зондів (компонента ПЛР), яка відповідає за високу чутливість всього методу. Саме завдяки даній технології принципово реалізується критерій мультиплексності, який розширює функціональні можливості (канальність) реєструвальних апаратних систем з 2-3 до 15! Жодне з наявних у світі приладово-реагентних рішень не здатне виявляти одномоментно в одному зразку більше шести мішеней. З аналізу температури плавлення ампліфікованої ДНК зі зразка за допомогою протоколу CCMTA TOCE™ технологія дозволяє отримувати напівкількісні дані результату ПЛР для 15 мішеней.

MuDT™. Найсучасніша технологія аналізу результатів ПЛР у реальному часі, яка відкриває нову главу в молекулярної діагностики. У поєднанні з попередніми технологіями вона фізично усуває перешкоду «одна мішень – один канал». Тепер при проведенні ПЛР в реальному часі (на прикладі системи CFX96) в одному каналі детекції можливе визначення декількох мішеней за індивідуальним показником Ct.

ПЛР тест-системи лінійок Anyplex, Anyplex II та Allplex, виробництва Seegene, з високою надійністю і продуктивністю дозволяють виявляти множинні мішені в одиничній пробі, що зрештою, надає нову економічну основу діагностичним дослідженням при скороченні витрат часу, обсягу праці і кінцевої вартості.

Місія Seegene виражається в підтримці світового лідерства в області молекулярної діагностики з використанням інноваційних запатентованих технологій. Пріоритетним завданням залишається розробка мультиплексних діагностичних ПЛР тест-систем для виявлення інфекційних агентів і онкологічних маркерів та виявлення клінічно значущих мішеней в медичній генетиці фармакогеноміці.