Inorganic Ventures

Inorganic Ventures (США) виробляє стандартні неорганічні матеріали (в основному стандартні розчини) найвищої якості для багатьох галузей. Вироблені стандартні матеріали використовуються для калібрування і перевірки обладнання для ICP-OES, ICP-MS, AAS, аналізаторів ТОС, pH та ін.

Характерна специфіка компанії - виробництво стандартів під замовлення. На сьогодні доступно понад 5 000 користувальницьких сумішей. Ці суміші ретельно розробляються для того, щоб бути стабільними, сумісними та простими у використанні. Понад 95% замовних сумішей відправляються з заводу протягом 3-х робочих днів, тоді як каталожні позиції відправляються в день замовлення. Тому можлива постачання стандартних розчинів в рекордно низькі терміни – 20 робочих днів з моменту отримання оплати.

Кожен стандарт від Inorganic Ventures поставляється з розширеним сертифікатом аналізу, в якому вказуються сертифіковані значення, вміст домішок і опис методу аналізу. Більш того, Inorganic Ventures зареєстровано в системах ISO 9001, ISO Guide 17025 і ISO Guide 34, а це означає, що кожен вироблений стандарт повністю відповідає будь-якій системі контролю якості в усьому світі.