Abbott Molecular

Компанія Abbott Molecular – один з підрозділів найбільшої мультинаціональної корпорації Abbott, заснованої в 1888 році в місті Чикаго, США. Як лідер в області молекулярної діагностики, Abbott Molecular займається розробкою та успішною комерціалізацією продукції понад 25 років.

Компанія концентрує свої зусилля на розвитку інноваційних і високотехнологічних методів діагностики та аналізу ДНК, РНК і білків на молекулярному рівні, яки дозволяють персоналізувати медичні підходи, розширюючи можливості лікаря при виборі оптимальної тактики лікування пацієнтів. Abbott Molecular має широку мережу науково-дослідних, виробничих, логістичних центрів по всьому світу, представляючи свою продукцію більш ніж в 130 країнах.

Сьогодні компанія Abbott molecular розробляє і пропонує понад 350 найменувань продукції в області діагностики онкологічних захворювань, генетичної патології, інфекційних захворювань і автоматизації досліджень.

Відділ молекулярної й клітинної біології надає широкий перелік ДНК-FISH продукції виробництва Abbott Molecular (Vysis®, США), розробленої для ефективної та швидкої ідентифікації різних перебудов хромосом і зміни їх кількості через онкологічні захворювання, як вродженої, так і спадкової патології, а також рішення для автоматизації досліджень.