Навчання

На цій сторінці, ми презентуємо Вам курси, які проводять наші спеціалісти в унікальному навчальному центрі Agilent, при Київському Політехнічному Інституті.

Тепер Ви маєте можливість, не тільки ознайомитися з переліком курсів, а й зарееструватися на них.

Для реестрації, Ви можете зателефонувати до нашого колл-центру за номером +38 044 492-72-70

 або заповнити форму в кінці переліку навчальних курсів.

Звертаємо Вашу увагу на те, що Ви маєте змогу обирати один чи більше курсів.

Курс
Назва курсу Тривалість Короткий опис Використоване обладнання Вартість
 ALT-UV-VIS 1 день Включає перелік необхідних знань та навичок, які повинен освоїти користувач спектрофотометру в УФ та видимій області спектру для самостійної роботи з обладнанням. UV-Vis Spectrometer модель Cary 60 виробництва Agilent Technologies 80 у.о.
 ALT-FTIR 1 день Включає перелік необхідних знань та навичок, які повинен освоїти користувач спектрофотометру в ІЧ області спектру з перетворенням Фурьє для самостійної роботи з обладнанням. FTIR Spectrometer модель Cary 630 виробництва Agilent Technologies 80 у.о.
 ALT-ICP-OES 2 дні Включає перелік необхідних знань та навичок, які повинен освоїти користувач оптико-емісійного спектрометру з індуктивно-зв’язаною плазмою для самостійної роботи з обладнанням. ICP-OES модель 5110 VDV виробництва Agilent Technologies 200 у.о.
 ALT-GC-L1 4 дні Курс, призначений для користувачів, які вперше зіштовхнулися з методом газової хроматографії, але мають необхідність швидко стати до самостійної роботи. Включає перелік необхідних знань та навичок для впровадження виконання вимог нормативних документів в лабораторії, базового технічного обслуговування GC-FID модель 7890B виробництва Agilent Technologies 350 у.о.
 ALT-GC-L2 5 днів Курс, розрахований на користувачів, що мають досвід роботи в області газової хроматографії та мають необхідність в розширенні своїх вмінь. Включає в тому числі перелік необхідних теоретичних знань для оптимізації методів досліджень, інтегрування, кількісного визначення, автоматизації процесів, визначення причин та джерел похибок, тощо. GC-FID модель 7890B виробництва Agilent Technologies 400 у.о.
 ALT-GC-MS 5 днів Курс газової хроматомас-спектрометрії, що допоможе розібратися з методами ідентифікації речовин за допомогою бібліотек спектрів, кількісного визначення, пошуку цільових сполук GC/MS модель 7890B/5977A виробництва Agilent Technologies 400 у.о.
 ALT-LC-L1 4 дні Курс, призначений для користувачів, які вперше зіштовхнулися з методом високоефективної рідинної хроматографії, але мають необхідність швидко стати до самостійної роботи. Включає перелік необхідних знань та навичок для впровадження виконання вимог нормативних документів в лабораторії, базового технічного обслуговування HPLC-DAD модель 1260 Infinity II виробництва Agilent Technologies 350 у.о.
 ALT-LC-L2 5 днів Курс, розрахований на користувачів, що мають досвід роботи в області методом високоефективної рідинної хроматографії та мають необхідність в розширенні своїх вмінь. Включає в тому числі перелік необхідних теоретичних знань для оптимізації методів досліджень, інтегрування, кількісного визначення, автоматизації процесів, визначення причин та джерел похибок, тощо. HPLC-DAD модель 1260 Infinity II виробництва Agilent Technologies 400 у.о.
 ALT-SP 2 дні Включає основи підготовки зразків до аналізу, такі як екстракція, очищення, концентрування, в тому числі методи твердофазної екстракції, прискорений метод QUECHERS Обладнання для підготовки зразків 80 у.о.
 ALT-INV Індивідуально Формується за бажанням користувачів при виявленні інтересу до певного методу/методів та формуванні груп. До проведення курсів можуть бути залучені провідні фахівці галузі України або закордонні спеціалісти Парк обладнання УМЦ КПІ/АЛТ, лабораторії запрошених спеціалістів Індивідуально

* у.о. - еквівалент доллара згідно курсу НБУ, на момент сплати рахунку за участь у навчанні

Форма реестрації

Звідки Ви дізналися про курси?

Коментар

* Обов'язкові для заповнення поля

Будь ласка, заповніть усі обов'язкові поля