Відеоколоноскоп CF-HQ190L/I

Опис:

CF-HQ190L/I - нове покоління відеоколоноскопів японського бренду Olympus з лінійки EVIS EXERA III. Модель випускається в двох модифікаціях з різною довжиною робочої частини: 1330 і 1680 міліметрів.

Відеоколоноскопи CF-HQ190L/I поєднують в собі передові оптичні технології Olympus, а також технологію чутливого введення RIT для мінімізації дискомфорту для пацієнта під час проведення процедури.

CF-HQ190L/I

CF-HQ190L/I - флагманська модель відеоколоноскопів з розширеним функціоналом. Виробник втілив у ньому всі свої останні розробки:

 • технологію вузькоспектральної візуалізації NBI
 • якість зображення у форматі HDTV
 • функцію максимально близького зуму Dual Focus
 • унікальну технологію 3D-моделі орієнтації колоноскопа в товстій кишці ScopeGuide
 • технологію м'якого введення робочої частини RIT
 • вдосконалені конструктивні елементи для швидкої підготовки апарату до роботи і дбайливого очищення після використання

Основні переваги

 • Вузькоспектральна візуалізація

Технологія NBI - нове слово в ранній діагностиці раку та інших патологій. В її основі - властивість гемоглобіну розсіювати світлові хвилі певної довжини в тканинах органів. Завдяки цьому фахівець отримує чітке, контрастне і яскраве зображення кровоносних судин і структур слизових.

 • Реалістичне зображення HDTV

Технологія дає змогу отримати реалістичне і деталізоване зображення морфологічних структур кишки, а також чітко побачити кольорову різницю в тканинах. Це дозволяє помітити наявність патологій на ранніх стадіях, що значно підвищує якість діагностики.

 • Функція Dual Focus

Під час проведення процедури колоноскопії фахівець може використовувати два режими відображення: стандартний і наближений фокус. Перемикання між режимами здійснюється натисканням однієї кнопки на рукоятці відеоколоноскопа. Функція наближеного фокусу дозволяє розглянути досліджувану область на відстані до 2 міліметрів, при цьому зображення буде таким самим чітким і якісним, як в звичайному режимі.

 • Технологія чутливого введення RIT

Це запатентована технологія Olympus, яка дозволяє мінімізувати неприємні відчуття для пацієнта під час процедури. В її основі три інтелектуальних розробки: точне передавання зусиль при введенні і обертанні, змінна жорсткість і пасивно-згинаюча частина для підвищення маневреності під час проходження вигинів товстої кишки.

 • 3D-модель орієнтації колоноскопа в товстій кишці

ScopeGuide - технологія, яка дозволяє спеціалісту відстежувати розташування колоноскопа в прямій кишці в форматі 3D. Інформація про проходження пристрою передається на дисплей в режимі реального часу. По всій довжині робочої частини колоноскопа розташована електромагнітна котушка, що посилає низькочастотні імпульси на приймальний пристрій. В результаті цього процесу на дисплей виводиться 3D-модель, яка дозволяє спеціалісту вчасно помітити утворення петель в товстій кишці і швидко виправити ситуацію, щоб зменшити дискомфорт пацієнта.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

Відеоколоноскоп CF-HQ190L/I
Напрямок огляду 0° (прямий огляд)
Кут поля зору 170°
Глибина різкості 5-100 мм (близкий фокус 2-6 мм)
Діаметр дистального кінця 13,2 мм
Вигин дистальної частини:
вгору 180°
вниз 180°
вправо 160°
вліво 160°
Зовнішній діаметр вводиться гнучкою трубки 12,8 мм
Довжина робочої частини 1680 мм
Довжина загальна 2005 мм
Інструментальний канал 3,7 мм
Контакти

Зателефонувати менеджеру: +38 098 927 49 39

Зателефонувати в офіс: +38 044 492-72-70