Відеоколоноскоп CF-H170L/I

Опис:

Відеоколоноскопи Olympus серії CF-H170L і CF-H170I - функціональні інструменти для проведення діагностичних та терапевтичних процедур в нижніх відділах шлунково-кишкового тракту.

Поєднання інноваційних оптичних розробок і вдосконалена конструкція роблять відеоколоноскопи CF-H170L/I ефективним інструментом для ранньої діагностики патологій.

Основні переваги
Основні переваги

Технологія вузькоспектральної візуалізації
У відеоколоноскопах CF-H170L/I реалізована технологія NBI - вузькоспектральна візуалізація, головна перевага якої полягає в здатності поліпшити видимість кровоносних судин й інших структур на поверхні слизових оболонок. Якщо дослідження в класичному білому світлі не дали результатів, то вузькоспектральна візуалізація дасть можливість виявити наявність патологій на ранніх стадіях розвитку. Технологія заснована на властивостях гемоглобіну розсіювати в тканинах світлові хвилі довжиною 415 і 540 нанометрів.

Висока якість зображення у форматі HDTV
ПЗС-матриця, розташована на дистальному кінці колоноскопа, передає зображення безпосередньо на відеоендоскопічний центр. Це дає змогу скоротити шуми і перешкоди, що в результаті дає чітке і реалістичне зображення.

Функція Close Focus
Функція дає можливість наблизити зум на відстань до 2 міліметрів від досліджуваної зони. При цьому якість зображення не спотворюється.

Особливості роботи
Особливості роботи


1. Адаптивна жорсткість. Жорсткість робочої частини регулюється, що дозволяє краще управляти колоноскопом під час процедури, уникнути перекручування і утворення петель в прямій кишці.
2. Інтелектуальне управління колоноскопом під час процедури. Забезпечується за рахунок пасивно-гнучкої частини і функції точної передачі зусилля. Це спрощує введення колоноскопа і покращує його маневреність під час проходження складної анатомічної геометрії кишечника.
3. Розширений діапазон кутів вигину дистальної частини. 180 градусів вгору і вниз, 160 - вліво і вправо, кут огляду - 140 градусів. Ці параметри роблять колоноскоп маневреним і зручним в роботі.
4. Інструментальний канал 3,7 міліметра дозволяє використовувати великий перелік ендоскопічних інструментів.
5. Водонепроникний коннектор, який дозволяє здійснювати ретельне очищення колоноскопа без ризику його пошкодження.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

Відеоколоноскоп CF-H170L/I
Напрямок огляду 0° (прямий огляд)
Кут поля зору 140°
Глибина різкості 2-100 мм
Діаметр дистального кінця 12,8 мм
Вигин дистальної частини:
вгору 180°
вниз 180°
вправо 160°
вліво 160°
Зовнішній діаметр вводиться гнучкою трубки 12,8 мм
Довжина робочої частини 1680 мм
Довжина загальна 2005 мм
Інструментальний канал 3,7 мм
Контакти

Зателефонувати менеджеру: +38 098 927 49 39

Зателефонувати в офіс: +38 044 492-72-70