Відеогастроскоп Olympus GIF-LV1

Опис:

Olympus GIF-LV1 - гастроінтестинальний відеоскоп від світового лідера ринку медичного обладнання. Відеогастроскоп цієї моделі сумісний з відеопроцесорами CV-V1 Axeon і є оптимальним варіантом в співвідношенні ціна-якість. Вбудоване світлодіодне джерело світла і висока якість зображення роблять модель Olympus GIF-LV1 ідеальним інструментом для проведення рутинних досліджень шлунково-кишкового тракту. Широкий інструментальний канал діаметром 2,8 міліметра дає фахівцеві більше свободи дій і гнучкості в проведенні мініінвазивних маніпуляцій у верхніх відділах шлунково-кишкового тракту.

Основні переваги
Висока якість зображення

У Відеогастроскопі GIF-LV1 реалізована популярна оптика Olympus. У поєднанні з ПЗС-матрицею на дистальному кінці вона забезпечує якісне зображення з поліпшеною роздільною здатністю, а також скорочує шуми і перешкоди під час проведення діагностики.

Більше гнучкості в проведенні дослідження

Великий діаметр інструментального каналу (2,8 мм), кут огляду 145° дає більше свободи фахівцю в проведенні маніпуляцій. А кути вигину дистальної частини - 210°/90° вгору/вниз і 100°/100° вліво/вправо - покращують маневреність у верхніх відділах шлунково-кишкового тракту.

Комфорт для пацієнта

Діаметр вводимої частини Відеогастроскопа - всього 9,8 міліметра, що знижує дискомфорт для пацієнта під час проведення процедури.

Особливості роботи
Особливості роботи
Відеогастроскоп Olympus GIF-LV1 сумісний з ендоскопічними системами Axeon. Як підсвічування використовуються світлодіодні лампи, які служать довше звичайних і дають більше світла. Це скорочує експлуатаційні витрати на заміну ламп і простой апарату на час проведення технічних робіт. Модель Olympus GIF-LV1 оснащена водонепроникним коннектором, що значно спрощує процес обробки ендоскопа. Герметична оболонка знижує ризик пошкодити обладнання під час очищення.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

Відеогастроскоп Olympus GIF-LV1
Напрямок огляду 0° (прямий огляд)
Кут поля зору 145°
Глибина різкості 3-100 мм
Діаметр дистального кінця 9,5 мм
Вигин дистальної частини:
вгору 120°
вниз 90°
вправо 100°
вліво 100°
Діаметр вводимої частини 9,2 мм
Довжина робочої частини 1030 мм
Довжина загальна 1350 мм
Інструментальний канал 2,8 мм
Контакти

Зателефонувати менеджеру: +38 098 927 49 39

Зателефонувати в офіс: +38 044 492-72-70