Відеогастроскоп GIF-XP170N

Опис:

Ультратонкі відеогастроскопи Olympus GIF-XP170N - оптимальний інструмент для діагностики в педіатрії. Малий діаметр ввідної трубки - лише 5,8 міліметра - дає змогу застосовувати апарат як для трансорально, так і для трансназального введення.

Відеогастроскоп GIF-XP170N оснащено кращими оптичними технологіями Olympus, що дає змогу значно поліпшити якість діагностики і змінити підхід до лікування патологій. Вузькоспектральна візуалізація NBI, високоякісне зображення HDTV і функція Close Focus відкривають нові можливості в дослідженні та лікуванні захворювань шлунково-кишкового тракту у дітей.
Для додаткової інформації та демонстрації обладнання зв'яжіться з нами: medicine@alt.ua

Основні переваги
Основні переваги

Вузькоспектральна візуалізація NBI
Технологія використовує властивості гемоглобіну вбирати і розсіювати в тканинах світлові хвилі певної довжини. Це дає можливість отримати контрастне і точне зображення капілярів й інших структур слизових оболонок органів. Буквально підсвічуючи вогнища запалення, технологія NBI дає можливість фахівцеві на ранніх стадіях виявити патології.

Зображення в форматі HDTV
Зображення, яке відеогатсроскоп передає на дисплей, чітке і якісне. Це дає можливість розглянути навіть найдрібніші деталі: зміни структури, кольору слизових оболонок. Технологія забезпечує високу деталізацію картинки, що впливає на точність діагностики.

Близький фокус
Надсучасна оптика Olympus в поєднанні з функцією близького фокуса дає більше можливостей для досліджень. Ви можете наблизити зображення на відстань до 2 міліметрів від вогнища запалення, при цьому зображення буде таким самим чітким.

Висока маневреність
Відеогастроскоп має високу гнучкість і дає змогу ефективно досліджувати навіть анатомічно складні ділянки. Розширені кути вигину дистальної частини апарату роблять його маневреним і зручним в роботі: вгору/вниз 210°/90° і вліво/вправо 100°/100°.Особливості роботи
1. Невеликий діаметр ввідної трубки - 5,8 міліметра для мінімізації неприємних відчуттів для пацієнта.
2. Широкий інструментальний канал - 2,2 міліметра дозволяє застосовувати в роботі широкий набір ендотерапевтичних інструментів.
3. Окремий канал для подавання води, щоб оперативно очищувати досліджувану область від крові, слизу і часток тканин.
4. Новий водонепроникний коннектор поліпшеної конструкції, що дозволяє підключити відеогастроскоп до відеопроцесора швидко.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

Відеогастроскоп GIF-XP170N
Напрямок огляду 0° (прямий огляд)
Кут поля зору 140°
Глибина різкості 3-100 мм
Діаметр дистального кінця 5,4 мм
Вигин дистальної частини:
вгору 120°
вниз 90°
вправо 100°
вліво 100°
Зовнішній діаметр вводиться гнучкою трубки 5,8 мм
Довжина робочої частини 1100 мм
Довжина загальна 1420 мм
Інструментальний канал 2,2 мм
Контакти

Зателефонувати менеджеру: +38 098 927 49 39

Зателефонувати в офіс: +38 044 492-72-70