Прилад для автоматичної обробки еритроцитів ACP 215

Опис:

ACP 215 - перший і єдиний в світі прилад, що дозволяє виробляти автоматичну обробку еритроцитів в закритій системі. Його дизайн мінімізує ризик бактеріального зараження, забезпечуючи при цьому донорським центрам і лікарням необхідний ступінь безпеки і гнучкості. Рішення компанії Haemonetics допоможуть Вам на кожному етапі реалізації програми зі створення стратегічного запасу крові, запасу еритроцитів з рідкісними фенотипами і програми по відмиванню нативних еритроцитів в автоматичному режимі.

Стратегічні запаси крові

Стратегічний запас еритроцитів - це програма, спрямована на порятунок життів. Заготівля донорської крові в великих масштабах дозволяє центрам діяти більш ефективно. Закрита система ACP® 215 зводить до мінімуму ризик бактеріальної контамінації, швидко готує еритроцити до довгострокового заморожування і до більш тривалому зберіганню після розморожування.

Зберігання рідкісних груп крові

ACP® 215 дозволяє лікарням і донорським центрам безпечно і ефективно підвищити доступність рідкісних груп крові. автоматична система для гліцеролізаціі і дегліцеролізаціі дозволяє значно скоротити ручну працю і загальний час процедури, забезпечуючи при цьому більш ефективне управління запасами крові.

Відмивання клітин

Автоматизована процедура відмивання клітин забезпечує лікарні високоякісними еритроцитами для пацієнтів з обтяженим трансфузійним анамнезом.

Прилад для автоматичної обробки еритроцитів ACP® 215

Покращена обробка

  • Зменшення ризику бактеріальної контамінації;
  • Переливання крові зі зниженим ризиком розвитку посттрансфузійних реакцій                          і ускладнень у пацієнта;
  • Зберігання після розморожування - до 14 днів;
  • Проведено відповідно до GMP;
  • Зменшення ризику людської помилки.

Практичні характеристики

В даний час ACP® 215 використовується військовими організаціями по всьому світу в самих напружених умовах експлуатації.

  • Автоматична гліцеролізація і дегліцеролізація;
  • Значно зменшено кількість ручних процесів;
  • Інтегрована звітність за статистикою процедури;
  • Компактний дизайн дозволяє розмістити прилад в обмеженому просторі.
Контакти

Зателефонувати менеджеру: +38 067 549 00 62

Зателефонувати в офіс: +38 044 492-72-70