Olympus BF-XP60 – бронхофіброскоп

Опис:

Бронхофіброскоп Olympus BF-XP60 - один з найдосконаліших інструментів для бронхофіброскопії з тих, що є на ринку медичного обладнання. Бронхоскоп цієї лінійки - ефективний інструмент для неонатальної бронхоскопії та інтубації.

Olympus BF-XP60

Тонкий діаметр ввідної трубки (лише 2,8 міліметра) в поєднанні зі зменшеним радіусом вигину відкрили нові можливості в діагностиці та лікуванні захворювань легенів. Тепер фахівцеві доступні для дослідження навіть найвіддаленіші периферичні відділи легенів.

Виробник продумав конструкцію апарату таким чином, щоб поліпшити прохідність бронхоскопа трахеобронхальним деревом, але при цьому надати можливість лікарю використовувати широкий набір інструментів для ендоскопічних втручань. Тому одна з важливих переваг бронхофіброскопа Olympus BF-XP60 - досить широкий інструментальний канал - 1,2 міліметра - при малому діаметрі ввідної трубки.

Від своїх попередників модель бронхоскопа Olympus BF-XP60 відрізняється також поліпшеною маневреністю. Щоб надати спеціалісту можливість гнучко управляти апаратом в просвіті бронхіального дерева, виробник - компанія Olympus - збільшила довжину робочої частини до 600 міліметрів, а діапазон вигину дистального кінця - до 180 градусів вгору і 130 вниз. Така довжина робочої частини вважається оптимальною для дослідження трахеобронхіальних каналів.

Основні переваги:

Завдяки низці інновацій бронхофіброскопи лінійки BF-XP60 розширюють горизонти можливостей в діагностиці та лікуванні пацієнтів з легеневими захворюваннями.

  • Кут поля зору збільшений до 90 градусів, що дозволяє фахівцеві детально розглянути ширшу досліджувану зону.
  • Функція близького фокусу. Бронхоскоп BF-XP60 допомагає лікареві сфокусуватися на головному. Глибина фокусу апарату - 2-50 міліметрів, а це значить, що в поле зору фахівця під час дослідження потрапляють вогнища ураження і структури, які при використанні інших бронхоскопів опинялися поза фокусом.
  • Оновлений блок управління. Поверхні блоку стали більш гладкими, що значно спростило процедуру обробки апарату і дало змогу скоротити час його підготовки до роботи.

Особливості роботи:

Бронхофіброскопи Olympus BF-XP60 сумісні з відеосистемами Olympus серії OES і EVIS - останніми розробками бренду професійного медичного обладнання. Для підключення бронхоскопу до відеосистеми не потрібен адаптер.

ТЕХНИЧЕСКИЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

Бронхофиброскоп Olympus BF-XP60
Направление обзора 0° (прямой обзор)
Угол поля зрения 90°
Глубина резкости 2-50 мм
Диаметр дистального конца 2,8 мм
Изгиб дистальной части:
вверх 180°
вниз 130°
Диаметр вводимой части 2,8 мм
Длина рабочая 600 мм
Длина общая 910 мм
Инструментальный канал 1,2 мм
Контакты

Позвонить менеджеру: +38 098 927 49 39

Позвонить в офис: +38 044 492-72-70