Настольні аналізатори

Опис:

Hitachi High-Tech Analytical Science має багаторічний досвід розробки та вдосконалення елементних аналізаторів.

Рентгенофлуоресцентні аналізатори Lab-X3500, Lab-X5000 і X-Supreme8000 забезпечують експресний і неруйнівний аналіз сірки і металів в нафтопродуктах, металів зносу і присадок в мастильних маслах, мінеральної сировини, кераміки і цементів.

Lab-X3500 - простий і надійний прилад для рутинного аналізу, найчастіше застосовується для вимірювання вмісту сірки в нафтопродуктах.

Lab-X5000 - новий прилад, завдяки SDD детектору, роботі без гелію, аналізу одним натисканням і нового інтерфейсу став найпростішим, швидким і універсальним аналізатором сірки, нікелю, ванадію і заліза в паливах.

X-Supreme8000 - гнучкий інструмент з попередньо встановленими параметрами для простоти налаштування методів і легкості виконання рутинної роботи. Але крім простоти базових операцій програмні інструменти дозволяють досвідченим користувачам розробляти свої методи і вести дослідницьку роботу. Завдяки своїй зручності і широким можливостям X-Supreme успішно застосовується і безпосередньо на виробництві і в дослідницьких лабораторіях інститутів.

Lab-X5000 https://www.youtube.com/watch?v=Ljr4mon3cyU