Мобільний відеобронхоскоп MAF-TM2

Опис:

Мобільні відеобронхоскопи Olympus MAF-TM2 - інструмент, що забезпечує більше свободи в проведенні діагностики дихальних шляхів і бронхоскопії.

Портативний гнучкий ендоскоп з розширеними можливостями перегляду і запису зображень - оптимальний варіант для роботи з ургентними пацієнтами. Повністю автономний пристрій, що дозволяє ефективно працювати без необхідності купувати відеоендоскопічну систему та інше периферійне устаткування, кабелі.

Olympus MAF-TM2

Мобільний відеобронхоскопа Olympus MAF-TM2 - це монітор, світлодіодне джерело світла і записувальний пристрій в одному апараті.

Основні переваги
Основні переваги

  • Можливість записувати як статичні зображення, так і відео на SD-карту. Медіафайли можна переносити на будь-який пристрій - персональний комп'ютер або планшет без необхідності їхньої обробки. Мобільний відеобронхоскоп Olympus MAF-TM2 дає можливість записувати відео тривалістю до 240 хвилин.
  • Вбудоване світлодіодне джерело світла, яке служить довше і дає більше яскравості.
  • Монітор, що обертається, дозволяє ділитися зображенням на дисплеї з іншими фахівцями під час проведення процедури. Діагональ дисплея - 3,5 дюйма.
  • Діаметр робочої частини відеобронхоскопа - 3,1 міліметра. Три лінзи різного розміру покривають широкий спектр завдань при проведенні бронхоскопії.

Крім цього, виробник поліпшив маневреність пристрою, розширивши кути нахилу до 120 градусів вгору і вниз.

Контакти

Зателефонувати менеджеру: +38 098 927 49 39

Зателефонувати в офіс: +38 044 492-72-70