Медична інформаційна система EMCImed

Опис:

EMCImed - сучасна комплексна медична інформаційна система (МІС), спрямована на максимальну оптимізацію та автоматизацію процесів діяльності лікувально-профілактичних установ різних видів і форм власності. https://emci.ua/products/emcimed

Медична інформаційна система ЕМСІМЕД® (виробник ТОВ «АЛТ Україна ЛТД)
Медична інформаційна система ЕМСІМЕД®
Медична інформаційна система «ЕМСІМЕД®» є одним з провідних спеціалізованих продуктів в сфері інформатизації охорони здоров'я України. З моменту створення в 2005 році, «ЕМСІМЕД®» заслужено завоював репутацію флагмана галузі і став широко відомий не тільки фахівцям, але і широкої громадськості по всій Україні.

За 12 років на ринку, щодня працюючи в більш ніж ста медичних установах нашої держави, підвищуючи ефективність і прискорюючи роботу тисяч медичних працівників, МІС «ЕМСІМЕД®» довела свою високу технологічність, інноваційність і глибоке розуміння всіх процесів обміну інформацією в сфері охорони здоров'я.

МІС «ЕМСІМЕД®» відповідає світовим стандартам і вимогам до медичних інформаційних систем і розроблена для автоматизації робочих процесів відповідно до стандартів ISO та нормативній базі МОЗ України. Медичні записи в МІС виконуються виключно з затвердженими МОЗ України форм обліку та звітності. Ведеться постійна робіт по оновленню форм. Завдяки гнучкій модульній архітектурі, тонким налаштуванням і вдалим технологічним рішенням «ЕМСІМЕД®» легко адаптується під робочі процеси будь-якого рівня складності. Перевагою «ЕМСІМЕД®» є використання сучасних WEB-технологій, набувають все більшого поширення серед користувачів і надають нові можливості для поліпшення сервісу для пацієнтів.

Розробники «ЕМСІМЕД®» приділяють велику увагу захисту персональних даних пацієнтів, які зберігаються в базах даних. ВО «ЕМСІМЕД®» має сертифікат Технічного захисту інформації за рівнем Г-2 Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації, що значно спрощує проходження загальної сертифікації та побудова комплексної системи захисту інформації (КСЗІ) на рівні користувачів МІС.

МІС «ЕМСІМЕД®» забезпечує глибоку автоматизацію всіх рівнів робочих і технологічних потреб медичного закладу від лікарських амбулаторій в високоспеціалізованих клінік та науково-дослідних установ. Побудова системи дозволяє дискретно і з огляду на потреби замовника проваджувати поступову інформатизацію лікувально-профілактичних установ за принципом - «від мінімально необхідного - до поступового розширення». До основних робочих модулів системи відносяться:

«Електронна медична картка пацієнта»;

«Медичні документи»;

«Управління персоналом і облік медичних кадрів»;

«Поліклініка і реєстратура»;

«Стаціонар»;

«Медична лабораторія« ЕМСІЛАБ® »і ВЕБ-модуль лабораторії;

«Склад і управління запасами»;

«Медична статистика та аналіз діяльності»;

«Облік послуг і прейскуранти»;

«Контакт-центр Soft-phone»;

«Робота з медичними зображеннями PACS»;

«Управління партнерськими відносинами»;

ВЕБ-модуль для запису пацієнтів на прийом до лікаря - «МійМедКабінет».

«Електронний цифровий підпис».

Більше інформації можна знайти на нашому сайті https://emci.ua/products/emcimed , http://mymedcabinet.com.ua тел. 044-492-7270, e-mail info@mcmed.ua