Гастрофіброскоп Olympus GIF-E3

Опис:

Ендоскопи Olympus GIF-E3 - з удосконаленою конструкцією розширюють горизонти можливостей у здійсненні діагностики в гастроентерології. Більше світла, більше гнучкості і поліпшена ергономіка - поєднання інновацій, орієнтоване на підвищення якості і зручності досліджень.

Olympus GIF-E3

У гастрофіброскопі Olympus GIF-E3 впроваджено технологію щільної укладки світлодіодних волокон. Завдяки цьому вдалося збільшити їхню кількість на 30% зберігши при цьому невеликий діаметр зонда.

Використання світлодіодних ламп на дистальному кінці - додаткова перевага. LED освітлення дає більше світла, а це значить, що фахівець може краще роздівітіся досліджувану зону і підвищити точність діагностики.

Крім цього, термін служби світлодіодів значно більший, ніж у звичайних ламп, що скорочує експлуатаційні витрати.

Гастроскоп Olympus GIF-E3 - без перебільшення найдосконаліший інструмент для гастрофіброскопії з існуючих на ринку медичного обладнання. Завдяки розширеному куту огляду - тепер це 120 градусів - фахівцю доступні ширші діагностичні можливості.

Додатково виробник поліпшив гнучкість ендоскопа. Діапазон кута вигину дистального кінця варіюється в межах таких параметрів: 210 ° вгору, 90 ° вниз, 100 ° вправо, 100 ° вліво. А технологія чутливого введення зонда спрощує процес діагностики для медика і зменшує неприємні відчуття для пацієнта.

Основні переваги:

  • Покращена ергономіка робочої зони. Виробник продумав конструкцію гастрофіброскопа до дрібниць. Руків’я зонда стало легшим і зручнішим в управлінні. Поліпшили також його балансування, що також спростило процес проведення маніпуляцій.
  • Удосконалена конструкція окуляра. У гастроскопі Olympus GIF-E3 змінився кут розташування окуляра, що зробило роботу з інструментом зручнішою і простішою. Модернізацію цієї деталі фахівці гідно оцінять: під час проведення тривалих процедур очі втомлюються менше.
  • Інноваційні матеріали. Внутрішні і зовнішні поверхні ендоскопів цієї лінійки зроблені з нових герметичних матеріалів. Завдяки цьому обробка інструменту стала простішою і швидшою - гастрофіброскоп можна цілком помістити в дезінфікуючий розчин без ризику його пошкодити.

Особливості роботи

Для роботи з Olympus GIF-E3 необхідне галогенове джерело світла Olympus CLK-4 - компактний освітлювач, який ідеально підходить для проведення досліджень як в амбулаторних умовах, так і при транспортуванні пацієнтів в стаціонарне відділення. Підключення ендоскопа Olympus GIF-E3 до Olympus CLK-4 - пряме і не потребує використання адаптерів.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

Гастрофіброскоп Olympus GIF-E3
Напрямок огляду 0° (прямий огляд)
Кут поля зору 120°
Глибина різкості 3-100 мм
Діаметр дистального кінця 9,8 мм
Вигин дистальної частини:
вгору 120°
вниз 90°
вправо 100°
вліво 100°
Зовнішній діаметр вводиться гнучкою трубки 9,8 мм
Довжина робоча 1025 мм
Довжина загальна 1345 мм
Інструментальний канал 2,8 мм
Контакти

Зателефонувати менеджеру: +38 098 927 49 39

Зателефонувати в офіс: +38 044 492-72-70

CALL ME
+
Call me!