Ендоскопічні інструменти

Опис:

Компанія "АЛТ Україна" - офіційний дистриб'ютор медичного обладнання та витратних матеріалів провідного світового бренду Olympus. Компанія пропонує великий вибір якісних інструментів для ендоскопічного втручання одноразового і багаторазового використання.

Эндоскопические инструменты

Ендоскопічні інструменти та інші комплектуючі - оригінальні і гарантовано сумісні з обладнанням Olympus. Уся продукція має сертифікати якості за загальносвітовими стандартами і вимогами Директиви з медичних приладів (MDD).

У каталогах "АЛТ Україна", а також на сайті компанії ви знайдете всі необхідні рішення, що відповідають сучасним вимогам ендоскопії.

  • Біопсійні щипці одноразового використання з унікальною конструкцією чашок, механізмом рухомих браншів і загостреними ріжучими крайками забезпечують якісний забір матеріалу для дослідження. Одноразові біопсійні щипці різних діаметрів, конструкції з голкою доступні для замовлення.
  • Багаторазові біопсійного щипці з механізмом, призначеним для тангенційної біопсії, браншами різного типу для кращого захоплення і конструкцією, що обертається для точного розміщення на цільовій ділянці тканини
  • Біопсійні щипці для гарячої біопсії. Для коагуляції і розсічення тканин застосовується високочастотний струм. Інструмент дає змогу здійснювати тангенційну біопсію і біопсію протяжних ділянок
  • Діатермічні петлі для поліпектомії одноразові. У асортименті представлено петлі з різними характеристиками дроту
  • Багаторазові електрохірургічні петлі різної форми - овальної, серповидної, шестикутної - з дроту варіативної жорсткості і діаметру
  • Захоплювальні щипці - одноразові і багаторазові - з удосконаленою конструкцією для кращого захоплення. Три зубці з безпечними кінчиками дають змогу видаляти навіть великі поліпи, при цьому не ушкоджуючи тканини.
  • Інструменти для накладення лігатур Olympus ефективно зупиняють кровотечу під час процедури поліпектомії. У конструкції петлі використовується нейлон, тому пошкодження тканин при використанні цього інструменту - мінімальне.

Серед рішень, які пропонує компанія "АЛТ Україна" також повний асортимент ендоскопічних інструментів для резекції слизової і ендоскопічної підслизової дизсекції. Крім цього для замовлення доступні такі комплектуючі: троакари і заглушки для них, дистальні насадки, ін'єкційні голки, клапани для біопсії і кліпувальні пристрої.

З повним асортиментом ендоскопічних інструментів можна ознайомитися за посыланням http://et-catalogue.olympus.eu

Контакты

Позвонить менеджеру: +38 098 927 49 39

Позвонить в офис: +38 044 492-72-70

CALL ME
+
Call me!