Дуоденоскоп TJF-Q180V

Опис:

Відеодуоденоскопи серії TJF-Q180V від провідного світового виробника медичного обладнання Olympus відкривають нові можливості в діагностиці та лікуванні захворювань органів шлунково-кишкового тракту. Терапевтичні відеодуоденоскопи цієї серії поєднують в собі новітні розробки Olympus: бездоганні оптичні технології і вдосконалену конструкцію апарату.

Основні переваги

Основні переваги

  • Подвійний блокуючий механізм дротяного провідника

Блокуючий механізм в центральному і бічному положенні надійно фіксує провідник. Тому ви можете бути впевнені в тому, що він не змінить своє положення при зміні інструменту. Центральне блокування і вдосконалений V-подібний жолоб дають змогу надійно фіксувати провідники діаметром 0,035 і 0,025 дюйма. Модель TJF-Q180V доповнена можливістю блокувати провідники додатково на дистальному кінці, завдяки чому тепер можна використовувати і короткий провідник (2700 мм).

  • Вузькоспектральна візуалізація NBI

Технологія вузькоспектральної візуалізації в поєднанні із зображенням високої якості відкриває нові можливості для фахівця. Лікар отримує можливість детально вивчити досліджувану зону і виявити патології на ранніх стадіях розвитку. Це істотно підвищує ефективність ЕРХПГ.

  • Конструкція, продумана до дрібниць

Конструкція дуоденоскопа TJF-Q180V продумана так, що фахівець отримує максимум комфорту під час роботи з ним. Три ключові елементи конструкції - С-подібний тримач, багатофункціональна ручка і V-мітка - дають змогу проводити ЕРХПГ швидше.

Особливості роботи

1. С-подібний тримач дає можливість прикріплювати інструмент на V-ручці або ендоскопі. Тому фахівець може управляти і інструментом, і ендоскопом. Лікар може направляти провідник, маніпулювати ручкою інструмента і вводити рентгеноконтрастну речовину одночасно.

2. V-конструкція ручки інструменту перетворює його на багатофункціональний пристрій, що дає змогу лікареві здійснювати відразу декілька дій. Ручку можна зібрати і розібрати одним рухом, що дозволяє розділити в потрібний момент канал для провідника і канал для введення рентгеноконтрастної речовини.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

Дуоденоскоп TJF-Q180V
Кут поля зору 100°
Огляд бічний 5° задній похилий
Глибина різкості 5-60 мм
Діаметр дистального кінця 13,7 мм
Вигин дистальної частини:
вгору 120°
вниз 90°
вправо 110°
вліво 90°
Зовнішній діаметр ввідної гнучкої трубки 11,3 мм
Довжина робоча 1240 мм
Довжина загальна 1555 мм
Інструментальний канал 4,2 мм

Контакти

Зателефонувати менеджеру: +38 098 927 49 39

Зателефонувати в офіс: +38 044 492-72-70