Наука

Сфера науки має свої характерні особливості, адже обсяги інформаційних досліджень подвоюються кожні кілька років. Наша компанія пропонує ліпші у своєму класі рішення для прикладних і наукових досліджень. Завдяки впровадженню новітніх технологій ми допомагаємо своїм клієнтам пришвидшувати й поглиблювати наукові дослідження, вирішувати складні аналітичні завдання, підвищувати якість діагностики в медицині та підвищувати продуктивність лабораторій різного профілю.

Основні напрями:

Хімічний аналіз

  • Наш досвід оснащення дослідницьких лабораторій – від простих мішалок до ЯМР-спектрометрів – високо цінують сотні задоволених користувачів із різних сфер. Якщо Ви працюєте в дослідницькому відділі виробничого підприємства або займаєтеся академічними дослідженнями, ми з упевненістю можемо стверджувати, що будемо Вам корисні. Наша команда пишається співпрацею з передовими дослідними центрами й тим, що ми також причетні до підвищення рівня життя.

Молекулярна біологія

  • Першочергове завдання цього напряму полягає у стовідсотковому забезпеченні фундаментальної та прикладної науки в області біології сучасними засобами наукових досліджень: від витратних матеріалів для імплементації сучасних методологічних підходів до наукової підтримки. Усе це здійснюється завдяки розробкам флагманського постачальника напряму в цій сфері – Thermo Fіsher Scіentіfіc – Lіfe Scіence. Повний пакет продукції охоплює всі аспекти наукових досліджень: молекулярну біологію, дослідження ДНК і ДНК-технології (експресія генів, генотипування, сиквенування, клонування, ПЛР, qПЛР), дослідження протеїнів/протеома (експресія, електрофоретичний і вестерн-блот методи), ліпідологію, роботу з клітинними культурами (первинними, трансформованими, плюрипотентними та ембріональними). Особлива увага також приділяється засобам такого високоточного напряму біологічного аналізу методом ПЦР, як «ідентифікація особистості» в межах судово-медичної експертизи та криміналістики.

Інформаційні системи

  • Спеціально розроблений програмний продукт «МСЛАБ- криміналістика» надає змогу об’єднати криміналістичні лабораторії України в єдину інформаційну мережу, що уможливлює створення ефективної бази криміналістики для МВС України, ВР України та СБ України.

Вдалі рішення показати всі