Екологія

Дослідження у сфері екології мають велике значення не лише для науки як такої, а й для нормального існування та функціонування всього людства. Останнім часом порушується безліч питань, безпосередньо пов’язаних із даною сферою, яка включає в себе поняття ecologіcal (стосується науки) і envіronmental (стосується навколишнього середовища). Завдяки новітнім технологіям всесвітньовідомих брендів, наша компанія має можливість обладнати лабораторії з аналізу й контролю навколишнього середовища.

Основні напрями:

Хімічний аналіз

  • В нинішню епоху індустріалізації перед людством постають глобальні екологічні виклики, які обговорюються в кожному куточку нашої планети. Ми стоїмо на порозі точки неповернення глобальних екологічних змін. «АЛТ Україна Лтд» спільно з усіма світовими лідерами в приладобудуванні докладає всіх зусиль для захисту навколишнього середовища. У співробітництві з багатьма промисловими й науковими інститутами ми пропонуємо сучасні передові рішення для визначення та контролю рівня забруднень повітря, води, ґрунтів.

Мікроскопія та гістопатологія

  • Leіca Mіcrosystems виробнича компанія на базі науково-технологічного співтовариства, головною метою якого є інноваційний розвиток з урахуванням індивідуального підходу до користувача. Екологія, як одна з найважливіших для людства сфер, вимагає особливої уваги та постійних матеріальних вкладень. Спрямовуючи ресурси на вивчення проблем і складностей сфери, компанія виробила власну концепцію, яка повністю відображається в комплексних наукових рішеннях на базі мікроскопії.

Вдалі рішення показати всі