Мікробіологія ХХІ століття

MALDI Biotyper – революційна розробка компанії Bruker, що дозволяє за кілька секунд ідентифікувати мікроорганізм.
Чим би ви не займались – ветеринарною діагностикою, клінічною діагностикою, дослідженням безпеки продукції – рішення MALDI Biotyper від Bruker Daltonics змінить ваше уявлення про мікробіологічні дослідження! Більше не треба широкого вибору селективних середовищ, довгого вирощування та не впевненості в кінцевому результаті. Точний та надійний метод, який базується на мас-спектрометричному визначенні спектру рибосомальних білків, який є унікальною характеристикою для кожного виду мікроорганізму, забезпечить вам надшвидкий результат для досягнення ваших цілей.
MALDI Biotyper включає компактний мас-спектрометр Microflex, який оперативно отримує мас-спектри білків і пептидів мікроорганізмів, а унікальне інтуїтивно зрозуміле програмне забезпечення Biotyper ідентифікує мікроорганізми, використовуючи референсну базу даних (містить понад 2500 видів МО і 7500 штамів).
– кілька секунд – швидкість однієї ідентифікації мікроорганізму;
– швидка і проста пробопідготовка: до 5 хвилин / зразок
– до 6 гривень – вартість однієї ідентифікації мікроорганізму;
– 2500 видів мікроорганізмів – в базі даних забезпечують надійну і точну ідентифікацію мікроорганізмів;
Ідентифікація мікроорганізмів за допомогою MALDI Biotyper – сучасний, швидкий і рентабельний метод, заснований на мас-спектрометричному аналізі. Будь-яка мікробіологічна лабораторія оцінить можливість прямої ідентифікації колонії МО вже після первинного посіву, швидку і просту пробопідготовку, можливість роботи з позитивними гемокультурами, сечею, ліковром і рідкими середовищами, що містять достатню кількість мікроорганізмів. Метод дозволяє використовувати для ідентифікації як одиничну колонію, так і біологічні рідини. Немає необхідності в тривалому вирощуванні на селективних середовищах.
Загальні витрати часу на ідентифікацію 200 зразків з урахуванням пробопідготовки складають близько години. При цьому собівартість однієї ідентифікації становить близько 6 гривень, що в 50-100 разів (!) дешевше за аналогічний аналізу на автоматичному бактеріологічному аналізаторі і в 10 разів дешевше конкурентних мас-спектрометричних систем по ідентифікації. Ви легко зможете отримати і обробити результати, навіть не маючи досвіду роботи в галузі мас-спектрометрії. Для проведення надійної ідентифікації необхідно виконати лише кілька простих кроків. Програмне забезпечення автоматично проаналізує отримані дані і створить звіт з результатами аналізу.

Комментарии

комментарий...

Сподобалась стаття? facebook 0 linkedin 0 google+ 0