Капітальне будівництво

Будучи присутніми на ринку більше 8-ми років, компанія АЛТ-Україна ЛТД, пропонує своїм клієнтам унікальну можливість будівництва і оснащення лабораторій і клінік будь-яких типів і напрямків. Ми здійснюємо комплексні рішення («під ключ») всіх питань, що виникають від етапу проектування до безпосереднього введення об'єкта в експлуатацію.

Рішення «під ключ» - це комплекс заходів, дій, процесів і ресурсів спрямований на досягнення поставленої мети від моменту виникнення ідеї до початку роботи об'єкта, а також подальший супровід і обслуговування.

Ми беремо на себе підбір кваліфікованого персоналу який потрібен для якісного результату і повинен відповідати високим міжнародним нормам і стандартам: від консультантів і вчених, до постачальників і субпідрядних організацій.

Керуючись міжнародними та національними стандартами і нормами, як в організації роботи, так і при розробці проекту, ми застосовуємо сучасні міжнародні напрацювання в управлінні і технологічних рішеннях. Сьогодні вже неможливо побудувати сучасну і перспективну лабораторію, керуючись тільки національними стандартами і технологічними рішеннями, оскільки вони морально і технічно застаріли.

Основна ціль нашого напряму, допомогти клієнту досягти бажаних результатів, намагаючись максимально заощадити їх час, матеріальні та нематеріальні ресурси на всіх етапах будівництва та оснащення лабораторій і клінік будь-яких типів і напрямків.