Хімічного аналізу

Відділ хімічного аналізу та аналітичного обладнання ТОВ «АЛТ Україна Лтд» надає лабораторіям України передові рішення у сферах наукових досліджень, контролю якості та безпеки, хімічного й спектрального аналізу.

Ми пропонуємо обладнання світових лідерів приладобудування (Agilent Technologies, Horiba Scientific, Oxford Instruments 0,75+1,73+0,та ін.), сервісну й технічну підтримку, що відповідає світовим стандартам, забезпечення витратними матеріалами та матеріалами для пробопідготовки, методичну підтримку й навчання користувачів.

Наш досвід, набутий у процесі реалізації різноманітних проектів, забезпечує впевненість у рішеннях, що надаються на ключових ринках.

Контроль якості й безпеки продовольства, екологічні дослідження, охорона здоров’я та фармацевтика, контроль в енергетиці, наукові дослідження та криміналістика – зовсім не повний перелік сфер, у яких ми можемо бути корисними.

Наш канал на Youtube

Групи товарів:

720__ 5977В и 7000 Хроматографія та мас-спектрометрія 720__ пробоподготовка Пробопідготовка
720__ расходка2Витратні матеріали 720__ 610 Спектроскопія
spectroscopy Молекулярна спектроскопія 950_960 Аналіз розмірів часток
EMGA Елементний аналіз 720х380_ ЯМР-аналізатори
FREESTYLE Автоматизація пробопідготовки gershtel Системи введення та автоматизації
peak_ Генератори газів TLC-Quicktest Set Тонкошарова хроматографія
Пламенныe фотометры производства BWB Technologies Полум’яні фотометри Autosorb iQ и NOVA Характеристика пористих матеріалів
Siebtechnik_ Подрібнювання та кришіння  атомн_ Атомна спектроскопія  

Вдалі рішення показати всі
Групи товарів