Універсальні портативні лічильники серії SOLAIR

Універсальні портативні лічильники серії SOLAIR повністю задовільняють вимогам ISO від класу 1 до класу 7 чистих приміщень. Лічильники придатні для роботи в реальному часі. Адаптери високого тиску дозволяють проводити вимірювання в ультра чистих газах. А з використанням широкого спектру датчиків навколишнього середовища (T, RH) – Ви отримуєте універсальний лічильник часток!

Дана серія лічильників представлена моделями Solair 1100LD, Solair 3100, Solair 3350, Solair 5100, Boulder Counter.

Solair 1100LD

SOLAIR 1100LD (лазерний діод).  Унікальна оптична схема та використання технології лазерного діода дозволяють зменшити чи навіть уникнути проблем з підвищенням температури, які створюють датчики лазерного діода високої потужності.Температурний контроль вихлопних газів  та можливість застосування  HEPA фільтру запобігають будь-якому зовнішньому забрудненню.Основні переваги SOLAIR 1100LD:

 • чутливість від 0,1 до 1 мкм;
 • швидкість потоку 28,3 л/хв;
 • технологія: лазерного діода;
 • кольоровий сенсорний дисплей (14,5 см);
 • малий розмір;
 • корпус виготовлений з нержавіючої сталі;
 • порівняно невелика маса (всього 10,68 кг);
 • робота як від літій-іонної батареї, так і від мережі;
 • можливість налаштування інтерфейсу кількома мовами (англійська, французька, німецька, італійська, іспанська, китайська, російська, японська, корейська);
 • немає необхідності у складних розрахунках UCL;
 • гнучкі можливості для обміну і реєстрації даних дозволяють підключитися до системи Ethernet чи RS-485,
 • прилад можна приєднати до ПК з допомогою USB або експортувати дані на зовнішній носій;
 • може використовуватися як переносний прилад або бути інтегрованим в систему моніторингу об’єкту.

SOLAIR 1100LD – це найменший та найлегший портативний лічильник часток із чутливістю 0,1 мкм, 1 СFM.

 

Solair 3100/5100

Унікальність цих двох моделей полягає у поєднанні технології лазерного діода підвищеної тривалості життя та портативності (завдяки більш легкій батареї і зовнішньому адаптеру змінного струму), а також одному з кращих інтерфейсів користувача (UI) з допомогою інтуїтивно зрозумілого екрану та простого російськомовного меню.Представлені дві моделі можуть зберігати до 3000 даних з 8 каналів часток та вміщати до 50 методів аналізу та звітів. Зібрані дані можна швидко передати на комп’ютер, до системи моніторингу об’єктів чи автоматизації даних. Функція передачі даних Lighthouse Secure Data та програмне забезпечення LMS Express чи Express RT дозволяють безпечно передавати дані та зчитувати їх.
У обладнанні застосовуються інтерфейси Ethernet, RS-485, USB та USB Flash Drive. Портативні лічильники SOLAIR спроектовані, виготовлені і відкалібровані відповідно до ISO 21501-4 для забезпечення точності підрахунку часток.Діапазон вимірювання часток:

 • Solair 3100: від 0,3 до 25 мкм;
 • Solair 5100: від 0,5 до 25 мкм.

Обидві моделі мають швидкість потоку 28,3 л/хв, термопринтер (як опцію), корпус з нержавіючої сталі. Кольоровий сенсорний TFT дисплей 14,5 см, відкрите приєднання до OPS серверу; вивід звіту щодо відповідності чи невідповідності чистих приміщень FS-209E, ISO-14644-1 чи EU GMP Додатку 1. Також можна налаштувати програмне забезпечення такими мовами, як англійська, французька, німецька, італійська, іспанська, китайська, російська, японська чи корейська.

 

Solair 3200/5200

Технологія лазерного діода підвищеної тривалості життя гарантує термін служби лазера більше 20 років при режимі роботи 24/7. Продуктивність приладів становить 56,6 л/хв, вони можуть вимірювати до 8 розмірів часток одночасно. Корпус виготовлений з нержавіючої сталі. Кольоровий сенсорний екран 14,5 см з легким у користуванні і зрозумілим інтерфейсом користувача та програмним забезпеченням дозволяють швидко отримувати точні та достовірні дані.  Прилади можна підключити до комп’ютера за допомогою USB, RS-485 та Ethernet або використати USB-накопичувач. Також можлива легка інтеграція із зовнішніми системами з сервером OPC.Новітнє програмне забезпечення надає користувачу інформацію про відповідність чистоти приміщення стандартам FS-209E, ISO-14644-1 або EU GMP дод. 1, а також можливість налаштувати інтерфейс зручною для Вас мовою: англійською, французькою, німецькою, італійською, іспанською, китайською, російською, японською чи корейською. Виробник надає 2 роки гарантії та міжнародну підтримку, тому Ви можете не турбуватися про оновлення Вашого приладу чи витрати на ремонт.