Укр
Рус Укр Eng

Технологічний напрямок АЛТ Україна – ЕМСI об’єднується з Health24

Центр розробки та клієнтської підтримки продуктів EMCI переміщується в ТОВ “Здоров’я 24”. Чинні клієнти зможуть продовжити користуватися технологічними продуктами бренду EMCI.

ТОВ “АЛТ Україна ЛТД” – розробник медичних інформаційних систем ЕМСI і компанія “Здоров’я 24” – розробник онлайн-сервісу Health24 ухвалили рішення з 1 лютого 2021 року спільно розвивати бізнес IT-рішень для медицини і сконцентрувати експертизу в одній компанії.

Об’єднання досвіду сильних гравців ринку і консолідація зусиль з розробки технологічних рішень для медичної галузі дасть змогу створювати сервіси, які максимально задовольняють потреби в управлінні медичним закладом в умовах трансформації системи охорони здоров’я.

ТОВ “Здоров’я 24” стало правонаступником проекту «ЕМСІМЕД» і зосередить центр розробки, впровадження та підтримки ІТ-продуктів для медицини. Всі чинні клієнти ТОВ “АЛТ Україна ЛТД” та ТОВ “Здоров’я 24” продовжать користуватися продуктами ЕМСI і Health 24, а також отримають додаткові можливості завдяки об’єднанню продуктових лінійок двох компаній.

“Об’єднавши зусилля, ми зможемо запропонувати медицині ІТ-сервіси, які враховують всі особливості управління організацією в цій галузі. Чинні клієнти-користувачі EMCImed продовжать працювати c продуктом і отримувати технічну підтримку в плановому режимі “- прокоментував директор ТОВ” АЛТ Україна ЛТД “Дмитро Усмединський.

Будьте в курсі новин

    A