Укр
Рус Укр Eng

«АЛТ Україна» пропонує тест-систему для діагностики коронавірусу Allplex ™ 2019-nCoV Assay

Компанія «АЛТ Україна ЛТД» пропонує всім зацікавленим профільним організаціям України тест-систему для діагностики нового небезпечного штаму коронавирусу 2019-nCoV методом ПЛР в реальному часі – – Allplex™ 2019-nCoV Assay, виробництва нашого давнього партнера – компанії Seegene (Республіка Корея). Тест-набори Seegene в українському діагностичному сегменті зарекомендували себе відмінною якістю і надійністю.

У новій діагностичної ПЛР тест-системі Allplex ™ 2019-nCoV Assay використані всі інноваційні розробки Seegene, включаючи технології підвищення специфічності відпалу праймерів – DPO™ і ACP™, технологію забезпечення високої мультиплексності ПЛР-наборів – TOCE™, а також автоматизований алгоритм аналізу результатів мультиплексної ПЛР – MuDT ™.

За допомогою ПЛР тест-системи Allplex ™ 2019-nCoV Assay новий небезпечний Уханьський штам коронавирусу COVID-19 досягається відразу за двома генетичними маркерами, рекомендованими багатьма міжнародними організаціями – RdRP-gene і N-gene.™

Додатково за третім генетичним маркером – E-gene, одночасно з діагностикою на штам коронавирусу COVID-19, можна диференційно виявити інший небезпечний штам коронавирусу – SARS, який в 2002 і 2003 роках був причиною атипової пневмонії (також в Китаї). Одночасно, реакція на мішень, специфічну COVID, не дає перехресних сигналів на близькоспоріднені штами коронавирусу, в т.ч. SARS та MERS.

ПЛР тест-система Allplex ™ 2019-nCoV Assay має сертифікацію CE-IVD виробника. На набір отримана українська декларація відповідності вимогам до виробів медичного призначення.

ПЛР тест-система Allplex ™ 2019-nCoV Assay має однопробірковий одностадійний формат, без окремого етапу синтезу кДНК на матриці вірусної РНК. Етап зворотної транскрипції відбувається в реакційній пробірці безпосередньо в системі для ПЛР в реальному часі перед стартом полімеразної ланцюгової реакції.

Також в наборі Allplex ™ 2019-nCoV Assay (як і у всіх наборах Seegene) використовується (стала вже сучасною загальноприйнятою нормою) урацил-ДНК-глікозілаза – UDG, для запобігання перехресній контамінації зразків амплікона і, відповідно, помилково позитивних результатів. У наборі Allplex ™ 2019-nCoV Assay є всі необхідні позитивні контролі, а також внутрішній екзогенний контроль.

Увесь аналіз результатів ПЛР в реальному часі проводиться програмним модулем Seegene Viewer, що виключає суб’єктивний фактор ухвалення рішення. Результати ПЛР можуть бути в подальшому відображені і систематизовані в інформативному репорті.

ПЛР тест-набір Allplex ™ 2019-nCoV Assay адаптований для систем в реальному часі CFX96-IVD/CFX96 Dx (BioRad) c керувальним програмним забезпеченням – CFX Manager 1.6IVD/3.1Dx версії. Для всіх наявних користувачів наборами Seegene впровадження в практику даного нового набору не складе ніяких труднощів – наші фахівці допоможуть усім охочим лише оновити аналізуючий програмний модуль Seegene Viewer до останньої версії.

Усім потенційним новим користувачам ПЛР тест-системи Allplex ™2019-nCoV Assay наші фахівці також допоможуть абсолютно безкоштовно встановити необхідне програмне забезпечення і налаштувати прилади CFX96, що вже використовуються в лабораторії.

Використовуваний клінічний зразок для аналізуНосоглоткові мазки, носоглотковий аспірат, мокрота, бронхоальвеолярний лаваж
Загальний час проходження ОТ-ПЛР1 година 50 хвилин
Наявні фасування RP10244Y, 50 реакцій (для ручного приготування ПЛР суміші);
RP10244Х, 100 реакцій (для автоматизованого приготування ПЛР суміші на станціях STARlet/Nimbus)
Чутливість набору 100 копій на реакцію для кожної мішені

Для скринінгового тестування на поширені респіраторні інфекції всім зацікавленим компанія «АЛТ Україна Лтд» додатково пропонує наступні ПЛР тест-системи Seegene:

Allplex™ Respiratory Panel 1
– Influenza A virus (Flu A)
– Influenza A-H1 (Flu A-H1)
– Influenza A-H1pdm09 (Flu A-H1pdm09)
– Influenza A-H3 (Flu A-H3)
– Influenza B virus (Flu B)
– Respiratory syncytial virus A (RSV A)
– Respiratory syncytial virus B (RSV B)
Allplex™ Respiratory Panel 2
– Adenovirus (AdV)
– Enterovirus (HEV)
– Metapneumovirus (MPV)
– Parainfluenza virus 1 (PIV 1)
– Parainfluenza virus 2 (PIV 2)
– Parainfluenza virus 3 (PIV 3)
– Parainfluenza virus 4 (PIV 4)
Allplex™ Respiratory Panel 3
– Bocavirus 1/2/3/4 (HBoV)
– Coronavirus 229E (229E)
– Coronavirus NL63 (NL63)
– Coronavirus OC43 (OC43)
– Rhinovirus (HRV)
Allplex™ Respiratory Panel 4
– Bordetella parapertussis (BPP)
– Bordetella pertussis (BP)
– Chlamydophila pneumoniae (CP)
– Haemophilus influenzae (HI)
– Legionella pneumophila (LP)
– Mycoplasma pneumoniae (MP)
– Streptococcus pneumoniae (SP)
Anyplex™ MERS-CoV (upE & orf1a) Real-time Detection

Із запитаннями щодо нової тест-системи звертайтеся до компанії «АЛТ Украина Лтд».

Будьте в курсі новин

    A