Укр
Рус Укр Eng

Тест-система Seegene для синдромного виявлення 17 респіраторних вірусів

Тест-система даэ змогу виявляти найпоширеніші респіраторні віруси, включаючи віруси гепатиту А і В, парагрипу 1/2/3/4, аденовіруси A/B/C/E, риновіруси А/В/С

Як доповнення до тест-системи для діагностики CoViD-19 Allplex ™ SARS-CoV-2 Assay компанія «АЛТ Україна Лтд» пропонує нову тест-систему виробництва Seegene для синдромного виявлення 17 найпоширеніших респіраторних вірусів, включаючи віруси грипу A і В, віруси парагрипу 1/2/3/4, аденовіруси A/B/C/D/E, риновіруси A/B/C, респіраторно-синцитіальні віруси А/В і метапневмовірус – Allplex™ RV Essential Assay методом ПЛР в реальному часі.

Набір Allplex™ RV Essential Assay має уніфіковану програму ампліфікації з набором Allplex ™ SARS-CoV-2 Assay, і тому обидві тест-системи можуть використовуватись в одній постановці ПЛР. Тобто 40 клінічних зразків можуть бути одночасно проаналізовані на наявність коронавирусу SARS-CoV-2 (за 4 мішенями) і 17 сезонних респіраторних вірусів.

ПЛР тест-система Allplex™ RV Essential Assay має одностадійний формат, в наборі застосовується урацил-ДНК-глікозілаза – UDG для запобігання перехресної контамінації зразків амплікона і, відповідно, помилково позитивних результатів.

ПЛР тест-набір Allplex™ RV Essential Assay адаптований для системи ПЛР в реальному часі – CFX96 Dx (Bio-Rad). Аналіз результатів постановки можна проводити або окремо для кожного набору, або спільно. За допомогою програмного модуля Seegene Viewer реалізована функція автоінтерпретації результатів ПЛР з видаванням готового репорту про постановку.

Також обидві тест-системи можуть бути використані для збільшення пропускної здатності тестування на роботизованих станціях Nimbus і STARlet для автоматизованої екстракції нуклеїнових кислот і приготування ПЛР-суміші – платформа All-in-One.

Спільне тестування коронавирусу SARS-CoV-2 і 17 респіраторних вірусів допомагає клініцистам краще планувати догляд і лікування пацієнтів, особливо під час і/або після спалахів певних захворювань.

Мультиплексне тестування за чотирма різними генами SARS-CoV-2 зводить до мінімуму ризик його генетичної варіативності.

Користь для пацієнта – уникнення непотрібної ізоляції і швидке повернення до суспільної активності.
Користь для лікаря – оперативне визначення на госпіталізацію і призначення належного лікування.
Користь для держави – запобігання поширенню COVID-19 (та інших респіраторних синдромів) в суспільстві і управління доглядом за пацієнтами.

З усіх питань, будь ласка, звертайтеся до компанії «АЛТ Україна Лтд»

Будьте в курсі новин

    A