Укр
Рус Укр Eng

Тест-система Seegene для одночасного виявлення SARS-CoV-2, грипу A, B та RSV A/B

На ринку України з’явилася комплексна тест-система відомого бренду Seegene – Allplex™ SARS-CoV-2/FluA/FluB/RSV Assay для одночасного виявлення коронавірусу SARS-CoV-2, вірусів грипу А/В та респіраторно-синтиціального вірусу А/В методом ПЛР у реальному часі.

Особливість набору – у здатності лише за одне постановлення ПЛР проаналізувати 94 клінічних зразки на наявність коронавірусу SARS-CoV-2 та/або вірусів грипу А і В.

ПЛР тест-система Allplex™ SARS-CoV-2/FluA/FluB/RSV Assay має одностадійний формат. В наборі застосовується технологія попередження перехресної контамінації зразків аутоампліконами і, відповідно, хибно позитивних результатів – дУТФ/UDG (система децоксиурацилтрифосфату з урацил-ДНК-глікозилазою).

Для максимальної достовірності результатів ПЛР, тест-система Allplex™ SARS-CoV-2/FluA/FluB/RSV Assay має два (!) внутрішніх контролі:

  •   екзогенний Exo IC (РНК бактеріофагу МС2) для контролю екстракції та зворотньої транскрипції вірусної РНК;
  •   ендогенний Endo IC (праймери до ДНК людини) для контролю якості забору матеріалу.

ПЛР тест-набір адаптовано для системи ПЛР в реальному часі – CFX96 Dx (Bio-Rad). За допомогою програмного модуля Seegene Viewer реалізовано функцію автоінтерпретації результатів ПЛР з видаванням готового репорту про постановлення.

Тест-систему також можна застосовувати для збільшення пропускної здатності тестування на роботизованих станціях Nimbus та STARlet для автоматизованої екстракції нуклеїнових кислот й приготування ПЛР-суміші – платформа All-in-One.

Спільне тестування коронавірусу SARS-CoV-2 та вірусів грипу допомагає клініцистам краще планувати догляд за пацієнтами та їхнє лікування, особливо під час та після спалахів респіраторних захворювань.

Переваги Allplex™ SARS-CoV-2/FluA/FluB/RSV Assay:

  •   мультиплексне тестування за 3 різними генами SARS-CoV-2 мінімізує ризик його генетичної варіативності;
  •   первинний сринінг на SARS-CoV-2, грип A, B та RSV A/B в одній пробірці;
  •   два типи контролю процесу ПЛР для забезпечення надійних результатів;
  •   високопотокове тестування за допомогою автоматизованої платформи All-in-One (система STARlet).

Користь для пацієнта: відсутність потреби у зайвій ізоляції та швидке повернення до повсякденних справ. Лікарі отримують можливість оперативно вирішувати питання про шпиталізацію та призначати належне лікування. Для держави – це можливість попередити розповсюдження COVID-19 та грипу, ефективніше управляти доглядом за пацієнтами.

Замовити систему Allplex™ SARS-CoV-2/FluA/FluB/RSV Assay та дізнатися більше інформації про неї можна у фахівців компанії «АЛТ Україна ЛТД» – представника бренду Seegene в Україні.

Будьте в курсі новин

    A