Для роботи у реальному часі


Thumbnail Image 1 Thumbnail Image 1
Apex Remote Remote
Лічильники часток Apex Remote – найкраще у своєму класі обладнання для контролю чистоти приміщень в реальному часі. Серія портативних лічильників часток повітря Remote – це лазерні лічильники часток, які працюють із використання вбудованого або зовнішнього джерела вакууму.
Дізнатись більше

Дізнатись більше

 


Портативні


Apex P3 vs Apex P5

Apex Z

SOLAIR

Handheld

Компанія Lighthouse при розробці своєї продукції намагається забезпечити вимоги навіть найчистіших приміщень, де існують жорсткі встановлені межі щодо часток у повітрі, тиску, температури та ін. По забезпеченню цілісності даних, оцінці ризиків та екологічності портативні лічильники Apex не мають собі рівних на ринку. Прилади розроблені з функцією самодіагностики, що дозволяє вам завжди бути впевненими в результатах. Мінімальний розмір часток, що може бути виміряний, 0,3 мкм, а довга робота лазерного діода забезпечує високу продуктивність, точність та надійність. Прилад може зберігати до 3000 записів даних. Лічильники часток ApexZ – наступне покоління обладнання для портативного використання. Сьогодні це найлегші на ринку лічильники часток зі швидкістю потоку 1 CFM (Z3) і 100л/хв (Z50). ApexZ має найповнішу систему самодіагностики, інтегровану світлова сигналізацію, 11 годин автономної роботи від акумуляторної батареї, а також зв’язок через WiFi та USB. Універсальні портативні лічильники серії SOLAIR повністю задовільняють вимогам ISO від класу 1 до класу 7 чистих приміщень. Лічильники придатні для роботи в реальному часі. Адаптери високого тиску дозволяють проводити вимірювання в ультра чистих газах. А з використанням широкого спектру датчиків навколишнього середовища (T, RH) – Ви отримуєте універсальний лічильник часток!
Дана серія лічильників представлена моделями Solair 1100LD, Solair 3100, Solair 3350, Solair 5100, Boulder Counter.

Лінійка портативних лічильників часток повітря Lighthouse пропонує моделі Handheld 2016, 3013, 3016, 3016 IAQ, 5016. Розмір частинок з чутливістю 0,2; 0,3 і 0,5 мкм дані прилади вимірюють так само легко, як температуру чи вологість відповідно. Лічильники серії Handheld мають чутливі сенсорні екрани, зберігають до 3000 даних аналізів, а також мають оптимальний час заряджання та працюють від батареї для Вашої зручності, та здатні проводити вимірювання навіть у важкодоступних місцях. Лічильники можуть бути як мобільними самостійними пристроями, так і частиною великої системи моніторингу та управління. На сьогодні лічильники часток Handheld від Lighthouse вважаються найбільш сучасними та передовими моделями на ринку. Портативні лічильники часток повітря з представленими моделями Handheld 2016, 3016 і 5016 мають схожі характеристики.

Дізнатись більше Дізнатись більше Дізнатись більше  Дізнатись більше